Who is “Hot Boy Summer”

Who is "Hot Boy Summer"
Who is “Hot Boy Summer”

Musical Artist: Hot Boy Summer

Hot Boy Summer whose real name are Okosun Chukwuka Lucky also Known as Summer Records is a fast rising artist from Aniocha Local government Delta state Ubulu.Unor

Real name: Chukwuka Lucky Okosun
Stage name: Hot Boy Summer
Sex: Male
Relationship: Single
Career: Music
Genre: Afrobeat
Hubbies: Making Music
Date of birth: 02/02/1995
State of Origin: Delta State
Label: Summer Record
Sex: Male
Current City: Lagos Nigeria

Facebook page: hotboysummmer0
Instagram: hotboysummer0
Twitter: boy_summer0
YouTube: Hot Boy Summer

19 thoughts on “Who is “Hot Boy Summer””

  1. Undgå hårtab med løgsaft. 5 minutter. Udover at forebygge
    hårtab, så kan løg også hjælpe med at behandle problemer som skæl og svampesygdomme.
    Tusindvis af mennesker rundt omkring i verden lider af alopecia eller hårtab.
    Andre lider af langsom hårvækst, eller fint og skrøbeligt hår.
    Et hjemmelavet middel imod dette problem er.

  2. KATEGORİLER VIDEO ARA. Banliyö Anne Para İçin sikildi.
    Nispeten karanlık ve kalabalık insan topluluğunun mark parmak xposed siyah seks sürükledim.
    Acırsa. Daha sonra piede Latin avukata gittik ve kocamdan boşandım, kocaman yarağı nasıl alırdım içime amcığım daracık girmezdi ki bana.
    Sabah başımın ağrısıyla.

  3. 27 yaşındayım, ık olaylara inanan birisiyim,sizlere yazacağım bu olay da bunu kanıtlayacaktır.
    İnternette oyun sitelerinden birisinin uzun suredir böyle bir günde karemizde oyun heyecanı ile vakit geçirirken,oyun fazlası ile
    iddialaşmaya ortaklasa kararla buluşup,canlı bir kare oluşturup hem söyle güzel bir oyun oynayalım,hem de.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: